Design Solutions  
jGstarCAD Professional
ffGstarCAD Standard
Apie GstarCAD
jNaujienos
kGalerija
jNaudingos nuorodos
k Kainoraštis
k Kontaktai
 
 
 

GstarCAD programinės įrangos patobulinimai

 
 
 

• Suderinamumas su AutoCAD 2010 DWG formatu.
Remiantis ODA biblioteka, GstarCAD 2010 pilnai palaiko DWG formatus iki AutoCAD 2010 versijos.

 
 

• AutoXLS Table: brėžinių ir Ms Excel lentelių duomenų maina


Naujoji AutoXLS Table funkcija leidžia ne tik į brėžinį įkelti MS „Excel“ lenteles  vienu mygtuko spragtelėjimu, bet ir kurti interaktyvų duomenų ryšį tarp „Excel“ lentelių ir brėžinių.

 
Spausk
 
 

Naudojantis  AutoXLS Table, bet kokios lentelės braižymas tampa itin paprastas. Įvairūs projekto duomenys, tokie kaip blokų kiekis, gabaritai ar plotai, gali būti tiesiogiai susieti su konkrečiu brėžiniu. Tai reiškia, kad atlikus bet kokį brėžinio pakeitimą, lentelių turinys automatiškai atnaujinamas. Taip užtikrinamas brėžinio ir lentelių duomenų atitikimas.

 
Spausk
 
 
• 3D vizualizacijos

Naujoji 3D vizualizavimo funkcija leidžia nusistatyti šviesos šaltinius, suteikti objektui norimas tekstūras, įkelti į vaizdą fono paveikslėlį bei nustatyti vizualizavimo detalumą. Tai suteikia galimybę kurti fotorealistinius vaizdus.

 
 
• Vidinis teksto redaktorius

GstarCAD 2010 vidinis teksto redaktorius su naujomis bei patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip teksto formatavimo įrankių juosta, paragrafo redagavimo dialogo langas ir teksto vaizdavimo nustatymai, leidžia dirbti kurkas produktyviau. Taigi, nuo šiol tekstus galite kuri ir redaguoti taip pat sklandžiai, kaip ir įprastose teksto redagavimo programose.

 
Spausk
 
• Xref refedit
GstarCAD 2010 turi galimybę persijungti į išorinių Xref nuorodų redagavimo režimą.
 
 
• E-transmit
E-transmit pagalba atsargines bylų kopijas ar projekto duomenis  galima perduoti tiesiog elektroniniu paštu.
 
Spausk
 
 

• Asociatyvūs matmenys


Asociatyvios matmenų grandinėlės yra dinamiškai susietos su konkrečiu brėžinio objektu tad, įvykdžius bet kokį brėžinio pakeitimą, automatiškai pakeičiama ir matmens reikšmė. Tai leidžia brėžiniuose palikti kur kas mažiau klaidų.

 
Spausk
 
 

• Vaizdo navigacija


"Aerial View" vaizdo navigatorius leidžia sparčiai keisti darbinio vaizdo vietą brėžinyje.

 
Spausk
 
 
• DWG bylų peržiūros įskiepis

Įdiegus GstarCAD, DWG bylų ikonose atvaizduojamas brėžinio turinys. Tai leidžia kur kas greičiau susirasti norimą projektą.

 
ffff
 
© 2011 Design Solutions UAB